Chatsiteleri.Net Hakkımızda

Hakkımızda

ChatSiteleri.NET Sohbet sitemiz sizlere 7 yıl boyunca en güzel ve en kaliteli sohbet etme imkanını sunmaktayız. Güvenli bir şekilde arkadaş edinebilmeniz açısından sohbet odaları bulunmakta ve amaç yeni arkadaşlıklar edinmenizi sosyal bir insan olmanızı sağlamaktır. Yeni haberler, yeni arkadaşlık düzenleri, sohbet odaları hakkında genel bilgi veren yazılara ulaşabilmeniz için hazırlanmış kategoriler ve kullanıcı dostu güvenli arayüzüyle birlikte sizlere eşsiz, bir web deneyimi sunmaktadır. Yeni üyeler için sohbet sitesi yöneticileri ve görevlileri kullanıcı kurallarını tanıtmakta ve olumsuz durumlarda meydana gelecek olan durumları açıkça belirtmektedir. Kullanıcıları için en kaliteli, güvenli hizmeti sunmak görevimizdir.. İnternet üzerinde bulunan sohbet sitelerinin yanı sıra chatsiteleri.net sohbet sitesinin farkı sizlere daha kaliteli imkanlar sunması, birbirinden farklı oyunlar ve sohbet esnasında 24 saat online canlı müzik keyfi ile birleşerek sizin daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktır. Sohbet odaları içerisinde belirli kurallar çerçevesinde kurallara uyarak dilediğiniz gibi eğlenceli vakit geçirerek ve daha iyi sohbet arkadaşı bulmanız oldukça basittir.

Vizyonumuz

ChatSiteleri.NET sitemizde kurallara uyduğunuz takdirde hiçbir sıkıntı çıkmaz ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. 2009 yılından bu yana yetişkinlere ve birçok genç insanlara özel hizmet vermekte olan her geçen gün yeni kullanıcı ara yüzü ile siz kullanıcılarına hizmet vermekte olan chatsiteleri.net sohbet odası olarak hizmetinize her zaman hazır durumdayız.

Misyonumuz

ChatSiteleri.NET sohbet odalarımıza bağlanmakta sıkıntı yaşıyor iseniz bilgisayarınızda veya sohbet için giriş yapacağınız mobil akıllı cihazınıza flashplayer uygulamasını yüklemeniz size yardımcı olacaktır. Yetişkin sohbet kullanıcıları ile sohbet imkanına kesinlikle herhangi bir ücret ödemeden giriş yapabilirsiniz. Toplum ahlakına ve görgü kurallarına, site kurallarına aykırı durum olduğunda üyelik iptali veya ban atma durumu gerçekleşebilir. Sunucu üzerinden atılan banlar her saat başı sohbet sitesi görevlileri tarafından temizlenmektedir. Fakat alınan ban argo ve hakaretten rumunuz yasaklanmış ise altı ay boyunca engelli kalabilirsiniz ve sohbetten mahrum kalabilirsiniz. 6 ay geçtikten sonra üyelik şifresiz bir şekilde kullanıma açılır siz veya yeni kullanıcılar tarafından kayıt edilebilir. Sohbet odası kurallarına kesinlikle uymanız gerekmektedir.

Hizmetlerimiz

Son zamanlarda sıkça yaygın olarak kullanılan mobil uyumluluğumuz sayesinde bulunduğunuz her yerden, her ortamdan mobil akıllı cihazınız ile sisteminize üye kullanıcı adı şifresi ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. Web sitemizde aktif olarak bulunan kendi yaşınıza uygun ve hangi kategoride sohbet etmek istiyorsanız o kategoride bir kullanıcı üye sohbet arkadaşı ile sohbet odasına katılma imkanına sahip olabilirsiniz. Sohbet odalarımıza katıldıktan sonra 7/24 aktif olan canlı radyo yayınımızı dinleyebilir ve sevdiklerinize istek şarkı gönderebilirsiniz. Fakat Sohbet Odası Kuralları gereğince toplum ahlakı ve görgü kuralları çerçevesinde sohbet etmek üye kullanıcılığının devamı için sizin menfaatinize olacaktır. Ayrıca web sitemiz anasayfa olarak bir sohbet sitesi hizmeti vermekte olup, Blog sayfasıyla da, birçok farklı kategoride en güncel ve en taze bilgileri paylaşarak web sayfamıza değer katmaktayız.

Güvencemiz

ChatSiteleri.NET sitemiz internet üzerinden farklı coğrafyalarda, farklı kültürlerde olan insanların tanışmasına vesile olarak güvenli, kaliteli bir arkadaşlık kurmanıza aracı olarak kurulmuş bir sohbet sitesidir. Günümüzde insanları dolandıran ve güvensiz olan birçok sohbet sitesi mevcuttur. Bu gibi durumlar olmaması için size daha uygun sohbet odaları kurarak sizler için seviyeli bir ortam sağlamak bizim görevimizdir. Chatsiteleri.net sesli sohbet odası sitesi sizlere sohbet, oyun, radyo ve kişiye uygun global odalarıyla sohbet odası ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlayan sosyal platform durumundayız. Sitemizin sizler için sunmuş olduğu sayısız özelliklerden faydalanmak için site odalarına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Kurallara uyarak eğlenceli sohbet edebilirsiniz.